A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Тетірський ліцей
Курненської сільської ради Житомирського району Житомирської області

Колективна угода

Зареєстровано 

в Пулинському УПСЗ

Реєстраційний №10

від _08.04.2020

Примітка або рекомендації

реєструючого органу

_________________

___________________   ПІБ

 

 

 

 

 

 

 

КОЛЕКТИВНА  УГОДА

 

між  адміністрацією ТЕТІРСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І – ІІІ СТУПЕНІВ

та ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ  ШКОЛИ   и  

 на 2020-2023 роки

 

 

 

 

 

                                                        

 

 

Затверджено 

 зборами трудового колективу

Тетірської ЗОШ І-ІІІ ступенів 

від  26 грудня  2019 року

Протокол  №2

 

 

 

 

 

З метою регулювання трудових відносин і соціально-економічних інтересів адміністрації Тетірської  ЗОШ І-ІІІ ступенів та працівників школи,  Сторони:

 Адміністрація школи в особі директора,  Борецької Марії Віталіївни , з однієї сторони (далі адміністрація) і трудовий колектив школи, в особі вибраного і уповноваженого представника  трудового колективу, вчителя Загурського Романа Зеноновича, з  другої сторони (далі трудовий колектив), підписали цю угоду  про подані нижче взаємні обов`язки.

 

1. Загальні положення

1.1. Ця Колективна угода складена  відповідно до закону України „Про колективні договори і угоди” та визначає взаємні виробничі, трудові і соціально-економічні відносини між  адміністрацією і трудовим колективом.

1.2. Умови цієї Колективної угоди  є обов`язковими для Сторін, що його підписали.

1.3. Положення цієї Колективної угоди  поширюються на всіх працівників школи  і є обов`язковими як для адміністрації та  трудового колективу.

1.4. Жодна із Сторін, що підписала Колективну угоду, не може в односторонньому порядку припинити виконання її положень.

1.5. Ця Колективна угода чинна у випадку зміни  структури і найменування школи.  У випадку зміни директора  дія колективної угоди  зберігається не більше року.

У цей період сторони повинні розпочати переговори про підписання нової чи зміну діючої Колективної угоди.

1.6. Положення цієї Колективної угоди діє до підписання нової угоди . Невід‘ємною частиною угоди  є додатки до неї (додатки1-8).

1.7. Зміни і доповнення до Колективної угоди вносяться з ініціативи будь-якої зі Сторін після проведення переговорів (консультацій) і досягнення згоди та набувають чинності після схвалення загальними зборами трудового колективу .

1.8. Пропозиції про внесення змін і доповнень до Колективної угоди Сторони розглядають спільно, відповідні рішення ухвалюють у семиденний строк після внесення пропозиції.

 

ІІ. СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

РОЗВИТКУ ОСВІТИ

Адміністрація навчального закладу зобов'язується:

    1. 3абезпечити свою роботу на виконання вимог Конституції України, чинного  законодавства про освіту, регіональних програм  та інших законодавчих та нормативних актів.
    2. 3абезпечити ефективну діяльність школи, виходячи з фактичних обсягів фінансування, раціонального використання позабюджетних коштів для підвищення результативності роботи установи, поліпшення становища працівників та посилення їх соціального захисту.
    3. Аналізувати стан навчально-виховного процесу у школі, прогнозувати та розробляти програму розвитку школи, вживати заходів по залученню дітей шкільного віку до здобуття загальної середньої освіти.
    4. Аналізувати потребу у педагогічних кадрах для забезпечення ефективного функціонування закладу.
    5. Сприяти організації курсової перепідготовки педагогічних працівників з урахуванням нових та удосконалених навчальних програм, підручників, навчальних посібників.

Сторони Колективної угоди спільно домовились:

    1. Спрямувати свою діяльність на створення умов для забезпечення стабільної та ефективної роботи навчального закладу.
    2. Практикувати проведення спільних засідань адміністрації закладу і трудового колективу за підсумками роботи за рік, умов та оплати праці тощо.
    3. Сприяти стабільній роботі трудового колективу, зниженню у них соціальної напруги шляхом проведення переговорів, вироблення узгоджених пропозицій та вжиття конкретних заходів.
    4. Брати участь в організації, підготовці та проведенні заходів, спрямованих на підвищення професійної майстерності працівників освіти;
    5. Сприяти вирішенню питання щодо:
  • визнання заборгованості з виплат, передбачених ст. 57 Закону України « Про освіту », пов’язаних із установленням педагогічним  працівникам посадових окладів ( ставок заробітної плати ) на рівні середньомісячної  заробітної плати працівників промисловості;
  • забезпечення проведення індексації та компенсації втрати частини доходів у зв’язку з порушенням термінів здійснення відповідних виплат.    
    1. Запобігати виникненню колективних трудових спорів ( конфліктів ), а в разі їх виникнення – прагнути до розв’язання шляхом взаємних консультацій, переговорів відповідно до Закону України « Про порядок вирішення колективних трудових спорів ( конфліктів ) ».
    2. Дотримуватись виробничої та трудової дисципліни в навчальному закладі.
    3. Утримуватись від організації акцій протесту з питань, включених до Колективної угоди, за умови їх вирішення у встановленому законодавством порядку.
    4. Вносити пропозиції до місцевих органів державної влади з питань організаційного, матеріально-технічного та фінансового забезпечення функціонування та розвитку школи.

 

 

Завантажити повну версію угоди

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора